Tafel- en fluitschema

Hieronder kun je het volledige tafel- en fluitschema voor het seizoen vinden.


Wanneer moet ik tafelen? Voornaam:

Taken op 15 september 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
12:451M16 1 - Eem '78 M16 1
  • Sanne DS1
  • Maartje U18M1
  • Nienke
  • Bo V18
13:152X12 1 - Woodpeckers X12 2
  • Robin HS1
  • Mareine U18M1
  • Melisa
  • Kiki V18
14:451V18 1 - BC APOLLO Amsterdam V18 1
  • Bond
  • scheidsrechters
  • Karina DS1
  • MariŽlle DS1 en Ties U16J1
16:451VSE 1 - Hurricanes VSE 1
  • Eric
  • Joey HS1
  • Jeroen
  • Jordy HS1
18:301MSE 1 - De Dunckers MSE 1
  • Siska
  • Marjan DS1
  • Juanti
  • Olwen DS2
18:302X14 1 - Jump IJsselstein X14 1
  • Simone
  • Renske DS2
  • Suzanne
  • Dido DS2
20:151VSE 2 - SV Argon VSE 1
  • Rick
  • Krijn HS1
  • Kelvin
  • Quinten P U14J1

Taken op 21 september 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
20:001M16 2 - BC Shooters M16 1
  • Krijn
  • Eric HS1
  • Marijn
  • Tijn U16J1

Taken op 23 september 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
11:151U10X1 - New Stars X10 1
  • Karina DS1
  • Nienke U18M1
  • Melanie
  • Vera U14M1
12:301V14 1 - DAS V14 1
  • Karin DS2
  • Maartje U18M1
  • Bo
  • Kiki V18

Taken op 29 september 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
14:451V18 1 - BC Utrecht Cangeroes V18 1
  • Bond
  • scheidsrechters
  • Ruben
  • Joey en Jeroen HS1
16:451MSE 1 - Red Stars MSE 2
  • Renske
  • Dido DS2
  • Suzanne
  • Olwen DS2

Taken op 5 oktober 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
20:001VSE 2 - CBV Binnenland VSE 4
  • Joost
  • Rick HS1
  • Niels
  • Jort U16J1

Taken op 7 oktober 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
11:152X14 1 - Break Stars X14 1
  • Siska
  • Sanne DS1
  • Bas HS1
  • Jurre X121
11:451U10X1 - Blue Drakes X10 1 (vervalt)
  • Marjan
  • Simone DS1
  • MariŽlle DS1
  • Tijn X121
13:001X12 1 - Jump IJsselstein X12 1
  • Robin HS1
  • Karin DS2
  • DaniŽl
  • Saruhan U14J1
13:002VSE 1 - S.B.U. VSE 2
  • Eric
  • Arjen HS1
  • Iris
  • Gijs U14J1

Taken op 21 oktober 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
14:151V18 1 - Landslake Lions (beker)
  • Bond
  • scheidsrechters
  • Arjen
  • Jeroen en Bas HS1
16:151MSE 1 - Cady '73 MSE 3
  • Sanne
  • MariŽlle DS1
  • Nienke
  • Maartje V18

Taken op 27 oktober 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
12:001V14 1 - CBV Binnenland V14 1
  • Renske
  • Olwen DS2
  • Sam L
  • Rijk U16J2
13:451M16 2 - De Dunckers M16 3
  • Renske
  • Liane DS2
  • Mierel
  • Lieke U14M1

Taken op 3 november 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
11:301X12 1 - CobraNova X12 2
  • Marjan DS1
  • Mareine U18M1
  • Vera
  • Isis U14M1
11:302U10X1 - Flevo Musketiers X10 1
  • Juanti DS2
  • Melisa U18M1
  • Melanie
  • Samra U14M1
12:451V14 1 - Solar systemen-Grasshoppers V14 3
  • Simone DS1
  • Maartje U18M1
  • Bo
  • Kiki V18
12:452X14 1 - Sparta Nijkerk X14 1
  • Renske DS2
  • Eric HS1
  • Eray
  • Nick U16J1
14:451V18 1 - Dozy BV Den Helder V18 1
  • Bond
  • scheidsrechters
  • Suzanne
  • Olwen DS2 en Ties U16J1
16:451M16 1 - Break Stars M16 1
  • Arjen
  • Rick HS1
  • Kelvin
  • Quinten P U14J1
16:452VSE 1 - Utrecht Bull's VSE 2
  • Ruben
  • Joost HS1
  • Jeroen HS1
  • Micha U14J1
18:301VSE 2 - Zoebas VSE 2
  • Karina
  • Siska DS1
  • Marijn
  • Tijn U16J1
18:302MSE 1 - SV Argon MSE 1
  • Sanne
  • MariŽlle DS1
  • Niels
  • tafelaar U16J1

Taken op 23 november 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
20:001MSE 1 - BC Shooters MSE 1
  • Siska
  • MariŽlle DS1
  • Jort
  • Viktor U16J1

Taken op 25 november 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
11:151X12 1 - New Stars X12 2 (VR)
  • Robin HS1
  • Viktor U16J1
  • Samra
  • Isis U14M1
11:152U10X1 - Woodpeckers X10 2 (VR)
  • Marijn
  • Tijn U16J1
  • Mirthe
  • Lieke U14M1
12:451V14 1 - Divine V14 1
  • Sanne DS1
  • San DS2
  • Jort
  • Marijn U16J1
12:452X14 1 - SVO Basketball X14 4
  • Simone DS1
  • Suzanne DS2
  • Nick
  • Niels U16J1
14:301M16 1 - SV Argon M16 1
  • Juanti
  • Dido DS2
  • Quinten H
  • DaniŽl U14J1
14:302VSE 1 - BV Leiderdorp VSE 1
  • Bas
  • Joost HS1
  • Iris
  • Finn U14J1
16:151VSE 2 - BC Utrecht Cangeroes VSE 5
  • Marjan
  • Siska DS1
  • Eray
  • Ties U16J1

Taken op 30 november 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
20:001M16 2 - Archipel M16 1
  • Reinier U16J2
  • Krijn HS1
  • Nick
  • Eray U16J1

Taken op 8 december 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
14:451V18 1 - Almonte V18 1
  • Bond
  • scheidsrechters
  • Joost
  • Bas en Joey HS1
16:451X14 1 - BC Utrecht Cangeroes X14 2
  • Arjen HS1
  • Juanti DS2
  • Melisa U18M1
  • Ties U16J1
17:152X12 1 - O.S.M. '75 X12 1
  • Rick HS1
  • Suzanne DS2
  • Niels
  • Viktor U16J1
18:301M16 1 - De Dunckers M16 1
  • Ruben
  • Eric HS1
  • Nienke
  • Mareine V18
18:302VSE 2 - O.S.M. '75 VSE 1
  • Sanne DS1
  • Krijn HS1
  • Kiki
  • Bo U18M1
20:151MSE 1 - Break Stars MSE 1
  • Liane
  • Simone DS1
  • Olwen
  • San DS2

Taken op 15 december 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
11:151M16 2 - Bourgondie M16 1
  • Reinier U16J2
  • Marjan DS1
  • Mierel
  • Mirthe U14M1
13:001V14 1 - Solar systemen-Grasshoppers V14 2
  • Karina DS1
  • Maartje U18M1
  • Otto
  • Mas U16J2
13:002U10X1 - Quick Runners X10 1
  • Maysar
  • Sam G U16J2
  • Steven
  • Quinten U16J2
15:001V18 1 - Peatminers V18 1 (VR)
  • Tijd
  • of dag moet wijzigen ivm hockey
  • Thierry
  • Patrick en Gilles U16J2