Tafel- en fluitschema

Hieronder kun je het volledige tafel- en fluitschema voor het seizoen vinden.


Wanneer moet ik tafelen? Voornaam:

Taken op 12 januari 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
20:001DS1 - S.B.U. VSE 2
  • Sportcentrum Olympos
  • Utrecht
  • Sportcentrum Olympos
  • Utrecht

Taken op 13 januari 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
10:001U16M1 - Crackerjacks V16 1
  • Zielhorst
  • Amersfoort
  • Zielhorst
  • Amersfoort
12:151U12X1 - Red Stars X12 1
  • Beukendal
  • Soest
  • Beukendal
  • Soest
12:451U12X2 - Woodpeckers X12 2
  • De Slinger
  • Houten
  • De Slinger
  • Houten
15:001U16J1 - SVO Basketball M16 2
  • Sportcentrum Oudenrijn
  • Vleuten
  • Sportcentrum Oudenrijn
  • Vleuten
17:301HS2 - New Stars MSE 2
  • Sporthal De Waterlelie
  • Nieuwegein
  • Sporthal De Waterlelie
  • Nieuwegein
19:151DS2 - New Stars VSE 2
  • Sporthal De Waterlelie
  • Nieuwegein
  • Sporthal De Waterlelie
  • Nieuwegein

Taken op 20 januari 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
10:001U12X2 - Blue Drakes X12 1
  • Bulwijk
  • Woerden
  • Bulwijk
  • Woerden
14:301U12X1 - CobraNova X12 2
  • Forum Kwadraat
  • Voorburg
  • Forum Kwadraat
  • Voorburg
14:451DS2 - Crackerjacks VSE 2
  • Vincent MSE 1
  • Luc MSE 1
  • Daniel M14 1
  • Quinten M14 1
14:452U16M1 - BV Leiderdorp V16 1
  • Siska VSE 1
  • Karina VSE 1
  • Ties M14 1
  • Kelvin M14 1
16:301DS1 - Utrecht Bull's VSE 2
  • Olaf MSE 1
  • Joey MSE 1
  • Annette V16 1
  • Eva V16 1
16:302U14J1 - Green Giants M14 1
  • Pim MSE 1
  • Yeppe MSE 1
  • Kiki V16 1
  • Britt V16 1
17:451U16J1 - Crackerjacks M16 2
  • Zielhorst
  • Amersfoort
  • Zielhorst
  • Amersfoort
18:301HS1 - DAS MSE 2
  • AFGELAST
  • 1
  • AFGELAST
  • 1
20:451U18M1 - De Dunckers V18 1
  • Sporthal Marienhoeve
  • Wijk bij Duurstede
  • Sporthal Marienhoeve
  • Wijk bij Duurstede

Taken op 21 januari 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
17:001U10X1 - Woodpeckers X10 3
  • De Slinger
  • Houten
  • De Slinger
  • Houten

Taken op 27 januari 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
11:001U18M1 - Archipel V18 1
  • Parijsch
  • Culemborg
  • Parijsch
  • Culemborg
13:301U14J1 - O.S.M. '75 M14 1
  • Sporthal Safari
  • Maarssen
  • Sporthal Safari
  • Maarssen
14:001HS1 - LUSV Basketbal MSE 1
  • U.S.C.
  • Leiden
  • U.S.C.
  • Leiden
14:301U16M1 - Solar systemen-Grasshoppers V14 1
  • Cleyn Duin
  • Katwijk ZH
  • Cleyn Duin
  • Katwijk ZH
17:451DS1 - Crackerjacks VSE 1
  • Zielhorst
  • Amersfoort
  • Zielhorst
  • Amersfoort

Taken op 28 januari 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
14:001DS2 - CobraNova VSE 3
  • Forum Kwadraat
  • Voorburg
  • Forum Kwadraat
  • Voorburg

Taken op 3 februari 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
11:301U10X1 - Blue Arrows X10 1
  • Maartje V16 1
  • Arjen MSE 2
  • Jinte V16 1
  • Britt V16 1
13:001U12X1 - Bouncers Basketball X12 3
  • Dido VSE 2
  • Eric MSE 2
  • Michiel MSE 2
  • Gilles M14 1
13:002U16M1 - Crackerjacks V16 1
  • Margriet VSE 2
  • Renske VSE 2
  • Jeroen B MSE 2
  • Nick M14 1
14:451HS2 - Utrecht Bull's MSE 3
  • Olaf MSE 1
  • Pim MSE 1
  • Bo V16 1
  • Kiki V16 1
14:451DS2 - Utrecht Bull's VSE 5
  • Sanne VSE 1
  • Karina VSE 1
  • Anne V16 1
  • Anne Geertje V161
15:001U16J1 - Green Giants M16 1
  • Groenhouten
  • Leusden
  • Groenhouten
  • Leusden
16:301DS1 - BS Leiden VSE 1
  • Bas MSE 1
  • Ruben MSE 2
  • Marvel MSE 1
  • Annette V16 1
16:301U14J1 - Utrecht Cangeroes M14 2
  • Hessel MSE 1
  • Yeppe MSE 1
  • Nienke V16 1
  • Eva V16 1
18:301HS1 - Utrecht Bull's MSE 2
  • bondscheidsrechter
  • bondscheidsrechter
  • Margriet VSE 2
  • Alette VSE 2 en Juanti VSE 2
19:001U18M1 - Eem '78 V18 1
  • Sporthal Marienhoeve
  • Wijk bij Duurstede
  • Sporthal Marienhoeve
  • Wijk bij Duurstede

Taken op 4 februari 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
10:151U12X2 - Utrecht Cangeroes X12 3
  • Sporthal Lunetten
  • Utrecht
  • Sporthal Lunetten
  • Utrecht

Taken op 11 februari 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
13:451U12X2 - SVO Basketball X12 3
  • Rinse M16 1
  • Sanne VSE 1
  • Victor M16 1
  • Boris M16 1
13:451U10X1 - SVO Basketball X10 1
  • Eray M16 1
  • Krijn MSE 2
  • Tijn M16 1
  • Marijn M16 1
15:151U16J1 - Almere Pioneers M16 3
  • Karin VSE 2
  • Dido VSE 2
  • Bo V16 1
  • Nienke V16 1

Taken op 16 februari 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
19:151U16J1 - Silvertown Lions M16 1
  • De Meent
  • Schoonhoven
  • De Meent
  • Schoonhoven
20:301DS2 - SV Argon VSE 1
  • De Eendracht
  • Mijdrecht
  • De Eendracht
  • Mijdrecht

Taken op 17 februari 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
13:301U12X2 - O.S.M. '75 X12 2
  • Sporthal Safari
  • Maarssen
  • Sporthal Safari
  • Maarssen
15:301U14J1 - Crackerjacks M14 2
  • Zielhorst
  • Amersfoort
  • Zielhorst
  • Amersfoort
17:301HS1 - Klipperstars MSE 1
  • De Klipper
  • Nieuw-Lekkerland
  • De Klipper
  • Nieuw-Lekkerland
17:451DS1 - Forwodians VSE 2
  • De Schans
  • Voorhout
  • De Schans
  • Voorhout
19:001U18M1 - Utrecht Cangeroes V18 2
  • Sporthal Marienhoeve
  • Wijk bij Duurstede
  • Sporthal Marienhoeve
  • Wijk bij Duurstede

Taken op 18 februari 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
17:001HS2 - BS Leiden MSE 4
  • Sportzaal Houtkwartier
  • Leiden
  • Sportzaal Houtkwartier
  • Leiden

Taken op 24 februari 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
11:151U12X1 - New Stars X12 2
  • Alette VSE 2
  • Rinse M16 1
  • Jort M16 1
  • Niels M16 1
11:151U12X2 - Archipel X12 1
  • Juanti VSE 2
  • Ismael M16 1
  • Victor M16 1
  • Eray M16 1
12:451U16J1 - BV Leerdam M16 1
  • Renske VSE 2
  • Margriet VSE 2
  • Eva V16 1
  • Anne V16 1
17:001U18M1 - Woodpeckers V18 1
  • De Slinger
  • Houten
  • De Slinger
  • Houten

Taken op 2 maart 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
20:301HS2 - BV Leerdam MSE 1
  • Berenschot
  • Leerdam
  • Berenschot
  • Leerdam

Taken op 3 maart 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
11:151U12X2 - Woodpeckers X12 2
  • Ismael M16 1
  • Marjan VSE 1
  • Jasper M16 1
  • Exauser M16 1
11:152U12X1 - Red Stars X12 1
  • Marijn M16 1
  • Sanne VSE 1
  • Shayan M16 1
  • Niels M16 1
12:451U16J1 - SVO Basketball M16 2
  • Luc MSE 1
  • Vincent MSE 1
  • Melisa V16 1
  • Tessa V16 1
12:452DS1 - Westland Stars VSE 1
  • Joey MSE 1
  • Bas MSE 1
  • Maartje V16 1
  • Annette V16 1

Taken op 10 maart 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
14:451U12X2 - Blue Drakes X12 1
  • Marjan VSE 1
  • Boris M16 1
  • Jort M16 1
  • Ismail M16 1
14:452U14J1 - Irene M14 1
  • Marielle VSE 1
  • Siska VSE 1
  • Shayan M16 1
  • Exaucer M16 1
15:001U18M1 - De Dunckers V18 1
  • Dudok Arena
  • Hilversum
  • Dudok Arena
  • Hilversum
16:301DS1 - Bouncers Basketball VSE 1
  • Joey MSE 1
  • Bas MSE 1
  • Marvel MSE 1
  • Iris M14 1
16:301U12X1 - D.B.V. Rowic X12 1
  • Sportboulevard
  • Dordrecht
  • Sportboulevard
  • Dordrecht
16:302U16J1 - Crackerjacks M16 2
  • Vincent MSE 1
  • Luc MSE 1
  • Nick M14 1
  • Ties M14 1
18:001U16M1 - MSV Basketbal V16 1
  • Sportpark Duinwetering
  • Noordwijk ZH
  • Sportpark Duinwetering
  • Noordwijk ZH
18:301HS1 - Solar systemen-Grasshoppers MSE 2
  • Bondscheidsrechter
  • Bondscheidsrechter
  • Arjen MSE 2
  • Jeroen B MSE 2 en Jeroen C MSE 2
20:301DS2 - Sparta Nijkerk VSE 1
  • Yeppe MSE 1
  • Olaf MSE 1
  • Rinse M16 1
  • Tijn M16 1
20:302HS2 - BV Leerdam MSE 1
  • Hessel MSE 1
  • Pim MSE 1
  • Ismael M16 1
  • Marijn M16 1

Taken op 11 maart 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
10:001U10X1 - Utrecht Cangeroes X 10 2 (VR)
  • Sporthal Lunetten
  • Utrecht
  • Sporthal Lunetten
  • Utrecht

Taken op 17 maart 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
14:001DS2 - Break Stars VSE 1
  • De Trits
  • Baarn
  • De Trits
  • Baarn
17:451HS2 - Crackerjacks MSE 2
  • Zielhorst
  • Amersfoort
  • Zielhorst
  • Amersfoort
18:151U14J1 - Utrecht Cangeroes M14 2
  • Sporthal Lunetten
  • Utrecht
  • Sporthal Lunetten
  • Utrecht
19:001U18M1 - Archipel V18 1
  • Sporthal Marienhoeve
  • Wijk bij Duurstede
  • Sporthal Marienhoeve
  • Wijk bij Duurstede

Taken op 24 maart 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
09:301U10X1 - SVO Basketball X10 1
  • Sportcentrum Oudenrijn
  • Vleuten
  • Sportcentrum Oudenrijn
  • Vleuten
12:001U12X1 - New Stars X12 2
  • Sporthal De Waterlelie
  • Nieuwegein
  • Sporthal De Waterlelie
  • Nieuwegein
13:001U16M1 - Solar systemen-Grasshoppers V14 1
  • Renske VSE 2
  • Margriet VSE 2
  • Eray M16 1
  • Victor M16 1
13:002U12X2 - Utrecht Cangeroes X12 3
  • Juanti VSE 2
  • Alette VSE 2
  • Boris M16 1
  • Jasper M16 1
14:451DS2 - Utrecht Cangeroes VSE 4
  • Ruben MSE 2
  • Eric MSE 2
  • Kiki V16 1
  • Britt V16 1
14:452U16J1 - Green Giants M16 1
  • Krijn MSE 2
  • Arjen MSE 2
  • Jinte V16 1
  • Anne V16 1
15:451U18M1 - Eem '78 V18 1
  • De Hilt
  • Eemnes
  • De Hilt
  • Eemnes
16:301HS2 - Utrecht Cangeroes MSE 3
  • Hessel MSE 1
  • Olaf MSE 1
  • Exaucer M16 1
  • Tijn M16 1
16:302U14J1 - O.S.M. '75 M14 1
  • Simone VSE 1
  • Pim MSE 1
  • Tessa V16 1
  • Anne Geertje V16 1
18:301HS1 - Jump IJsselstein MSE 1
  • Bondscheidsrechter
  • Bondscheidsrechter
  • Michiel MSE 2
  • Jeroen B MSE 2 en Jeroen C MSE 2

Taken op 31 maart 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
14:101U18M1 - Almere Pioneers V18 1
  • Almere Poort
  • Almere
  • Almere Poort
  • Almere
14:301HS2 - De Dunckers MSE 2
  • Dudok Arena
  • Hilversum
  • Dudok Arena
  • Hilversum

Taken op 7 april 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
09:301U12X2 - SVO Basketball X12 3
  • Sportcentrum Oudenrijn
  • Vleuten
  • Sportcentrum Oudenrijn
  • Vleuten
12:451DS2 - Archipel VSE 1
  • Parijsch
  • Culemborg
  • Parijsch
  • Culemborg
14:001U16J1 - Almere Pioneers M16 3
  • Almere Poort
  • Almere
  • Almere Poort
  • Almere
18:001HS1 - River Trotters MSE 2
  • De Wielewaal
  • Hardinkxveld-Giessendam
  • De Wielewaal
  • Hardinkxveld-Giessendam
18:151U14J1 - Irene M14 1
  • Kees Boekehal
  • Bilthoven
  • Kees Boekehal
  • Bilthoven
19:001U18M1 - Almere Pioneers V18 1
  • Sporthal Marienhoeve
  • Wijk bij Duurstede
  • Sporthal Marienhoeve
  • Wijk bij Duurstede

Taken op 8 april 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
13:301U10X1 - Utrecht Cangeroes X 10 2 (VR)
  • Jinte V16 1
  • Marjan VSE 1
  • Melisa V16 1
  • Britt V16 1
13:302U12X1 - D.B.V. Rowic X12 1
  • Maartje V16 1
  • Simone VSE 1
  • Nienke V16 1
  • Anne Geertje V16 1
14:151HS2 - Blue Arrows MSE 1
  • de Lindenhof
  • Odijk
  • de Lindenhof
  • Odijk

Taken op 14 april 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
15:001U14J1 - Green Giants M14 1
  • Groenhouten
  • Leusden
  • Groenhouten
  • Leusden
17:151DS1 - Lokomotief VSE 2
  • Van Zweedenhal
  • Rijswijk ZH
  • Van Zweedenhal
  • Rijswijk ZH

Taken op 15 april 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
10:151U12X2 - O.S.M. '75 X12 2
  • Rick HS2
  • Jort M16 1
  • Excauser
  • Jasper M16 1
10:152U10X1 - Woodpeckers X10 3
  • Krijn HS2
  • Tijn M16 1
  • Shayan
  • Niels M16 1
11:451U16J1 - Silvertown Lions M16 1
  • Luc
  • Vincent HS1
  • Sanne VSE 1
  • Bas HSE 1
11:452U12X1 - CobraNova X12 2
  • Eric
  • Michiel HSE 2
  • Dido
  • Andra VSE 2
14:001U16M1 - BV Leiderdorp V16 1
  • De Bloemerd
  • Leiderdorp
  • De Bloemerd
  • Leiderdorp
15:001HS2 - S.B.U. MSE 3
  • Sportcentrum Olympos
  • Utrecht
  • Sportcentrum Olympos
  • Utrecht
15:001DS2 - S.B.U. VSE 6
  • Sportcentrum Olympos
  • Utrecht
  • Sportcentrum Olympos
  • Utrecht
16:451HS1 - Utrecht Cangeroes MSE 2
  • Sporthal Lunetten
  • Utrecht
  • Sporthal Lunetten
  • Utrecht
16:451U18M1 - Utrecht Cangeroes V18 2
  • Sporthal Lunetten
  • Utrecht
  • Sporthal Lunetten
  • Utrecht

Taken op 21 april 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
13:301U12X1 - Bouncers Basketball X12 3
  • De Mammoet
  • Gouda
  • De Mammoet
  • Gouda
14:452U16M1 - MSV Basketbal V16 1
  • MariŽlle VSE 1
  • Karina VSE 1
  • Sanne VSE 1
  • Bas MSE 1
16:151U16J1 - BV Leerdam M16 1
  • Berenschot
  • Leerdam
  • Berenschot
  • Leerdam
16:301DS1 - MSV Basketbal VSE 1
  • Ruben MSE 2
  • Eric MSE 2
  • Marvel MSE 1
  • Joey MSE1
16:302U14J1 - Crackerjacks M14 2
  • Arjen MSE 2
  • Renske VSE 2
  • Juanti VSE 2
  • Alette VSE 2
18:151DS2 - Jump IJsselstein VSE 2
  • Yeppe MSE 1
  • Hessel MSE 1
  • Gilles M14 1
  • Quinten M14 1
18:151HS2 - Red Stars MSE 3
  • Siska VSE 1
  • Marielle VSE 1
  • Kelvin M14 1
  • Daniel M14 1
20:302HS1 - New Stars MSE 1
  • Bondscheidsrechter
  • Bondscheidsrechter
  • Jeroen B MSE 2
  • Jeroen C MSE 2 en Michiel MSE 2

Taken op 22 april 2018

Tijd Veld Wedstrijd Scheidsrechters Timers / Scores
12:001U10X1 - Blue Arrows X10 1
  • Sporthal de Lindenhof
  • Odijk
  • Sporthal de Lindenhof
  • Odijk
12:301U12X2 - Archipel X12 1
  • Interwey
  • Culemborg
  • Interwey
  • Culemborg
15:001U18M1 - Woodpeckers V18 1
  • Sporthal Marienhoeve
  • Wijk bij Duurstede
  • Sporthal Marienhoeve
  • Wijk bij Duurstede